Kwiaciarnia Ismena - Szczecin (Niebuszewo), ul. Przyjaciół żołnierza 4, wysyłka kwiatów na telefon: 607 933 937

O nas

Kwiaciarnia Ismena, to elegancja i oryginalność, jaką na co dzień wnosimy swoimi bukietami w życie naszych klientów.

Podobnie jak kwiat o tej samej nazwie, nasza kwiaciarnia stawia na piękno i delikatność. A przez to nasze bukiety - zarówno te duże, jak i małe zachwycają każdego, kto ma okazję je oglądać.Kwiaciarnia Ismena - Szczecin

Wszystkie bukiety i wiązanki, które przygotowywane są w naszej kwiaciarni, tworzymy z pasji i miłości do kwiatów oraz do swojej pracy, a dzięki naszej kreatywności i pomysłowości, potrafimy zadowolić najbardziej wybredne i wyszukane gusta klientów.

Kochamy kwiaty, dzięki czemu wiemy o nich prawie wszystko, wyczarowując fantastyczne bukiety na różne okazje, a także uszczęśliwiając ludzi obdarowywanych kwiatami bez okazji...

Jeśli szukają Państwo kwiatów wyjątkowych dla wyjątkowych osób, Kwiaciarnia Ismena, to właściwy adres.

Ostatnio na blogu:

Zamów kolorowy bukiet na wiosnę!

Wiosna to szczególny czas, wszystko budzi się do życia, warto więc zadbać o odświeżenie swojego wnętrza. Chyba nic nie kojarzy się tak bardzo z wiosną jak piękne, kolorowe kwiaty. Bukiet z klasycznych tulipanów z pewnością wniesie wiosenną energię do naszego domu czy biura. Jako bazę do wiosennego bukietu posłużą tulipany, hiacynty, narcyzy czy frezje.

Zakup kwiatów w kwiaciarni wysyłkowej

W naszej kulturze wręczanie kwiatów jest obowiązkowym elementem przy świętowaniu ważnych uroczystości. Okazji do wręczania bukietów jest całe mnóstwo! Kwiaty to idealny sposób na uczczenie urodzin, imienin, zaręczyn czy rocznicy ślubu.

Symbolika kwiatów

Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy jak wiele możemy powiedzieć za pośrednictwem kwiatów. Cięte kwiaty wybierane są bardzo często, posługujemy się nimi by obdarować bliskie osoby, uczcić urodziny, rocznice ślubu, imieniny, zaręczyny. Zgłębianie tematu symboliki kwiatów pozwoli wybrać odpowiednią kompozycję do charakteru wydarzenia.

Wszelkie prawa zastrzeżone. © Kwiaciarnia Ismena, ul. Przyjaciół Żołnierza 4, Szczecin.